На Балтійському флоті пройшов чемпіонат по настільному тенісу

на балтійському флоті пройшов чемпіонат по настільному тенісу14.02.2013 Текст: Прес-служба Західного військового округу Фото : kubsport.ru В Калінінграді в Центрі морської і фізичної підготовки Балтійського флоту(БФ) проведений чемпіонат БФ по настільному тенісу. У нім взяли участь близько 50 військовослужбовок з 14 збірних команд, що представляли об’єднання, з’єднання і військові частини Балтійського флоту.

За підсумками чемпіонату перше місце зайняла збірна команда з’єднання Балтійської військово-морської бази. Друге місце завоювала збірна мотострілкового полку берегових військ БФ, бронза – у представників Балтійського військово-морського інституту. Команда-переможець нагороджена перехідним кубком, військовослужбовки із складу команд-призерів і що перемогли в особистій першості були нагороджені медалями і грамотами спортивного комітету флоту.

Варто відмітити, що сьогодні збірна БФ по лижному спорту відправилася в Санкт-Петербург, щоб взяти участь в чемпіонаті Західного військового округу(ЗВО) по цьому виду спорту. Впродовж двох днів, 15 і 16 лютого, в селищі Токсово Ленінградської області військовослужбовки ЗВО змагатимуться в командному заліку і особистій першості.

Запись опубликована в рубрике ВПК та суспільство. Добавьте в закладки постоянную ссылку.