Майстри бойових єдиноборств Тихоокеанського флоту – одні з кращих у Збройних силах

майстри бойових єдиноборств тихоокеанського флоту одні з кращих у збройних силах05.12.2012 Текст: Прес-служба Східного військового округу Фото : Прес-служба Східного військового округу В Рязані пройшов XIV міжнародний меморіальний турнір по армійському рукопашному бою, присвячений пам’яті Героя Радянського Союзу генерала армії Василя Маргелова.

Турнір вийшов дуже представницьким – у боях взяли участь 256 спортсменів, що представляли 50 команд військових частин і з’єднань Збройних сил Росії, вітчизняних спортивних федерацій, а також силових структур Таджикистану, Казахстану, Туркменії. Про його особливу престижність у спортсменів говорить хоч би той факт, що за перемогу боролися 12 майстрів спорту, 144 кандидати в майстри спорту, 100 першорозрядників.

У командному заліку перше місце зайняла збірна команда Центрального військового округу. Друге місце – у бійцівського колективу СКА(Ростов-на-Дону), третє – у майстрів бойових єдиноборств Тихоокеанського флоту, причому, уперше за весь час участі в цьому турнірі.

У особистій першості у ваговій категорії до 85 кілограмів перемогу отримав тихоокеанець Шамиль Абдулаев.

Потрібно відмітити, що рік, що минає, став для флотських спортсменів дуже урожайним на перемоги і призові місця.

Так, на чемпіонаті ВМФ Росії по морському літньому багатоборству атлети-тихоокеанці завоювали золоті медалі як в особистому, так і командному заліках. На минулому в Санкт-Петербурзі чемпіонаті Збройних сил по веслуванню на шлюпках команда ТОФ стала другою. Також срібний успіх прийшов до флотських спортсменів і на чемпіонаті Збройних сил в грібно-вітрильному двоборстві.

Запись опубликована в рубрике Коротко та змістовно про флот. Добавьте в закладки постоянную ссылку.