На Балтійському флоті пройшов чемпіонат по гирьовому спорту

на балтійському флоті пройшов чемпіонат по гирьовому спорту27.12.2012 Текст: Прес-служба Західного військового округу Фото : Прес-служба Західного військового округу В Калінінграді на базі спортивного Центру морської і фізичної підготовки проведений чемпіонат Балтійського флоту(БФ) по гирьовому спорту. У нім взяли участь 13 збірних команд з об’єднань, з’єднань і військових частин БФ. Особливістю чемпіонату стало те, що він став першим у рамках 66-ої Спартакіади БФ і останнім чемпіонатом в тому, що йде 2012 року.

За умовами змагань учасники виконували дві вправи – поштовх двох гирь руками від грудей і ривок гирі руками. За підсумками чемпіонату перше місце зайняла збірна команда з’єднання морської піхоти БФ. Друге місце завоювала команда мотострілкового з’єднання берегових військ БФ, бронза – у військовослужбовок розвідувального управління флоту.

Переможцям чемпіонату вручили перехідний кубок Чемпіонів БФ, призери змагань удостоїлися медалей і грамот. Варто відмітити, що переможці в особистій першості увійдуть до збірної команди БФ, яка в січні відправиться на чемпіонат Західного військового округу по гирьовому спорту в Сєвєроморськ.

Наступним змаганням у рамках спартакіади БФ стане чемпіонат флоту по армійському рукопашному бою, який пройде у кінці січня 2013 року.

Запись опубликована в рубрике Фрегат повідомляє. Добавьте в закладки постоянную ссылку.